رکابزنی کارمند مجتمع فولاد صنعت بناب از تبریز تا پاریس

رکابزن شاغل در مجتمع فولاد صنعت بناب به پاریس رسید.

به گزارش روابط عمومی مجتمع فولاد صنعت بناب، نیما زکی از پرسنل ورزشکار این مجتمع به همراه همسرش از تبریز تا پاریس را با شعار ” آشتی صنعت با طبیعت ” رکاب زدند.

این زوج ورزشکار ابتدا تور دوچرخه سواری خود با عنوان تبریز تا ونیز را اواخر اسفند ماه سال ۱۳۹۴ آغاز کردند که با عبور از کشور های ترکیه و یونان خود را به ایتالیا رساندند. در ادامه و با فراهم شدن زمینه مناسب و برگزاری موفقیت آمیز این تور مقصد خود را از ونیز به پاریس تغییر داده و با عبور از کشور سوئیس به فرانسه  و شهر پاریس رسیدند.

شایان ذکر است که این تور با شعار ” آشتی صنعت با طبیعت ” مورد استقبال کشور های میزبان قرار گرفته است.

مجتمع فولاد صنعت بناب، زیرمجموعه گروه مالی گردشگری، به عنوان بزرگترین تولید کننده بخش خصوص کشور در راستای حفظ محیط زیست حامی این تور و این زوج ورزشکار است.

 

رکابزنی کارمند مجتمع فولاد صنعت بناب از تبریز تا پاریس

, , ,

نصب و راه اندازی دستگاه غبارگیر و تخلیه دود در مجتمع فولاد صنعت بناب

folder_openاخبار, اخبار مهم
turned_in_not
دستگاه غبارگیر و تخلیه دود در مجتمع فولاد صنعت بناب راه اندازی شد . به گزارش روابط عمومی مجتمع فولاد صنعت بناب، با فعالیت دو واحد ذوب شاهین وشهریارکه از کارخانجات ریخته گری محسوب شده و با توجه به اهمیت مسایل زیست محیطی و ایمنی کارگران، نصب و ساخت سیستم جمع آوری دود و گرد…

برگزاری مانور آتش نشانی در مجتمع فولاد صنعت بناب

folder_openاخبار
turned_in_not,
به مناسبت ۷ مهر مانور آتش نشانی در مجتمع فولاد صنعت بناب برگزار شد. به گزارش روابط عمومی مجتمع فولاد صنعت بناب، به مناسب ۷ مهر که روز ملی آتش نشانی نامگذاری شده است توسط آتش نشانان این مجتمع مانورآتش نشانی با حضور مدیرعامل و معاونان هلدینگ برگزار شد. مدیر عامل مجتمع فولاد صنعت بناب…
فهرست