اخذ گواهینامه سیستم مدیریت یکپارچه توسط فولاد بناب

اخذ گواهينامه سيستم مديريت يكپارچه (IMS) توسط مجتمع فولاد صنعت بناب

مجتمع فولاد صنعت بناب موفق به اخذ سیستم مدیریت یکپارچه IMS از شرکت توف اینترسرت شد.

به گزارش روابط عمومی مجتمع فولاد صنعت بناب،گواهینامه سیستم مدیدیریت یکپارچه (IMS) پس از طی مراحل اجرائی با همکاری و مشاوره شرکت کاراد و با انجام ممیزی توسط نمایندگان شرکت توف، توسط این مجتمع اخذ شد.

شرکت TUV Inter Cert پس از انجام ممیزی در روزهای ۱۶ و ۱۷ اسفند ماه ۹۴ از سه سیستم مدیریتی شامل سیستم مدیریت کیفیت بر اساس استاندارد ISO 9001:2008، سیستم مدیریت زیست محیطی بر اساس استاندارد ISO 14001:2004  و سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای بر اساس استاندارد OHSAS 18001:2007 نسبت به صدور گواهینامه مدیریت یکپارچه (IMS) برای مجتمع فولاد صنعت بناب اقدام کردند.

اجرای نظام مدیریت یکپارچه (IMS) در مجتمع فولاد صنعت بناب به منظور اهدافی همچون ارتقاء سطح رضایت مشتریان و کارکنان سازمان، ارتقاء سطح الزامات زیست محیطی و ایمنی و بهداشت، رعایت الزامات قانونی و همچنین الزامات درون سازمانی ، ارتقاء بهره وری و کاهش هزینه ها، ارتقاء قابلیت رقابتی و افزایش سود آوری در این شرکت صورت می پذیرد.

شاایان ذکر است که مجتمع فولاد صنعت بناب که زیر مجموعه گروه مالی گردشگری است، بعنوان بزرگترین تولید کننده انواع مقاطع فولادی در بخش خصوصی کشور نقش موثری در تولید و اشتغال کشور داشته و در زمینه های زیست محیطی فعالیت‎های چشمگیری انجام داده است.

,

مدیرعامل فولاد بناب

مدیرعامل فولادبناب بررسی کرد: ورود میتال به فولاد ایران

folder_openاخبار
turned_in_not,
رکود صنعت فولاد و زنگ خطر تعطیلی بزرگ‌ترین تولیدکننده فولاد بخش خصوصی کشور با اشتغالزایی مستقیم یک هزار و ۷۰۰ نفر، دغدغه‌ای تکان‌دهنده در آذربایجان شرقی است؛ دغدغه‌ای که در سایه عقد یک قرارداد همکاری با میتال (غول فولاد جهان) به نقطه امید صنعت و تجارت این استان تبدیل شد. عقد این قرارداد صنعتی- تجاری…

برگزاری مسابقه شطرنج در مجتمع فولاد صنعت بناب

folder_openاخبار
turned_in_not,
مسابقه شطرنج کارکنان مجتمع فولاد صنعت بناب برگزار شد. به گزارش روابط عمومی مجتمع فولاد صنعت بناب، یک دوره مسابقه شطرنج با حضور تعداد زیادی از کارکنان این مجتمع برگزار شد که در پایان با اهداء لوح و هدایا از برگزیدگان تجلیل شد. مدیر پشتیبانی و امور رفاهی این مجتمع هدف از برگزاری این مسابقات…
فهرست