نصب و راه اندازی دستگاه غبارگیر و تخلیه دود در مجتمع فولاد صنعت بناب

دستگاه غبارگیر و تخلیه دود در مجتمع فولاد صنعت بناب راه اندازی شد .

به گزارش روابط عمومی مجتمع فولاد صنعت بناب، با فعالیت دو واحد ذوب شاهین وشهریارکه از کارخانجات ریخته گری محسوب شده و با توجه به اهمیت مسایل زیست محیطی و ایمنی کارگران، نصب و ساخت سیستم جمع آوری دود و گرد و غبار این واحدها با هزینه ای بالغ بر۲ میلیارد تومان در سال ۹۳ انجام گردید که در سال جاری با تلاش و کوشش مهندسین جوان و متخصص این مجتمع و با طراحی و بکارگیری برنامه های نرم افزاری و سخت افزاری و با تکیه بر توان و دانش بومی راه اندازی شد.

این دستگاه، دود و گرد و غبار موجود در محوطه کوره های ذوب را جمع آوری نموده و با استفاده از فیلتر های تعبیه شده در آن، بصورت کامل تصفیه کرده و به محیط باز می گرداند.

مجتمع فولاد صنعت بناب با داشتن هفت خط نورد و دو واحد ذوب و با ظرفیت اسمی بیش از ۵/۲ میلیون تن در سال به عنوان بزرگترین تولید کننده فولاد در بخش خصوصی کشور فعالیت می کند.

منتشر شده در ۹ آبان ۱۳۹۴ دراخبار

رکابزنی کارمند مجتمع فولاد صنعت بناب از تبریز تا پاریس

folder_openاخبار
turned_in_not, , ,
رکابزن شاغل در مجتمع فولاد صنعت بناب به پاریس رسید. به گزارش روابط عمومی مجتمع فولاد صنعت بناب، نیما زکی از پرسنل ورزشکار این مجتمع به همراه همسرش از تبریز تا پاریس را با شعار ” آشتی صنعت با طبیعت ” رکاب زدند. این زوج ورزشکار ابتدا تور دوچرخه سواری خود با عنوان تبریز تا…

برگزاری مانور آتش نشانی در مجتمع فولاد صنعت بناب

folder_openاخبار
turned_in_not,
به مناسبت ۷ مهر مانور آتش نشانی در مجتمع فولاد صنعت بناب برگزار شد. به گزارش روابط عمومی مجتمع فولاد صنعت بناب، به مناسب ۷ مهر که روز ملی آتش نشانی نامگذاری شده است توسط آتش نشانان این مجتمع مانورآتش نشانی با حضور مدیرعامل و معاونان هلدینگ برگزار شد. مدیر عامل مجتمع فولاد صنعت بناب…
فهرست