برگزاری مانور آتش نشانی در مجتمع فولاد صنعت بناب

به مناسبت ۷ مهر مانور آتش نشانی در مجتمع فولاد صنعت بناب برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مجتمع فولاد صنعت بناب، به مناسب ۷ مهر که روز ملی آتش نشانی نامگذاری شده است توسط آتش نشانان این مجتمع مانورآتش نشانی با حضور مدیرعامل و معاونان هلدینگ برگزار شد.

مدیر عامل مجتمع فولاد صنعت بناب با گرامیداشت روز ایمنی و آتش نشانی برگزاری مانورهای این چنینی را به منظور حفظ آمادگی و امداد رسانی در حداقل زمان در صورت بروز حادثه لازم و ضروری دانست.

علیزاد شهیر از آتش نشانان بعنوان افر ادی ایثارگر و سخت کوش یاد کرد و از زحمات آتش نشانان و پرسنل واحد ایمنی این مجتمع مراتب تشکر و قدردانی خود را اعلام کرد.

شایان ذکر است که مجتمع فولاد صنعت بناب با توجه به وسعت و وجود کارخانجات متعدد ذوب و نورد به منظور جلوگیری از بروز هرگونه حادثه و خسارت و آسیب دیدگی پرسنل، با تامین سخت افزارها و امکانات لازم در واحد ایمنی و آتش نشانی، یکی از مجهزترین واحدهای تولیدی در این منطقه در این زمینه است.

,

رکابزنی کارمند مجتمع فولاد صنعت بناب از تبریز تا پاریس

folder_openاخبار
turned_in_not, , ,
رکابزن شاغل در مجتمع فولاد صنعت بناب به پاریس رسید. به گزارش روابط عمومی مجتمع فولاد صنعت بناب، نیما زکی از پرسنل ورزشکار این مجتمع به همراه همسرش از تبریز تا پاریس را با شعار ” آشتی صنعت با طبیعت ” رکاب زدند. این زوج ورزشکار ابتدا تور دوچرخه سواری خود با عنوان تبریز تا…

نصب و راه اندازی دستگاه غبارگیر و تخلیه دود در مجتمع فولاد صنعت بناب

folder_openاخبار, اخبار مهم
turned_in_not
دستگاه غبارگیر و تخلیه دود در مجتمع فولاد صنعت بناب راه اندازی شد . به گزارش روابط عمومی مجتمع فولاد صنعت بناب، با فعالیت دو واحد ذوب شاهین وشهریارکه از کارخانجات ریخته گری محسوب شده و با توجه به اهمیت مسایل زیست محیطی و ایمنی کارگران، نصب و ساخت سیستم جمع آوری دود و گرد…
فهرست