برگزاری مسابقه شطرنج در مجتمع فولاد صنعت بناب

مسابقه شطرنج کارکنان مجتمع فولاد صنعت بناب برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مجتمع فولاد صنعت بناب، یک دوره مسابقه شطرنج با حضور تعداد زیادی از کارکنان این مجتمع برگزار شد که در پایان با اهداء لوح و هدایا از برگزیدگان تجلیل شد.

مدیر پشتیبانی و امور رفاهی این مجتمع هدف از برگزاری این مسابقات را ایجاد همدلی، همفکری و صمیمیت و نشاط بین پرسنل عنوان کرد.

یزدانی برگزاری مسابقات ورزشی در زمینه های مختلف را از جمله برنامه های آتی عنوان کرد و از برگزاری مسابقات والیبال داخلی کارکنان در چند روز آینده خبرداد.

شایان ذکر است که مجتمع فولاد صنعت بناب در راستای تقویت روحی و ایجاد سلامتی کارکنان اقدام به تشکیل تیم های ورزشی و برگزاری مسابقات داخلی و حضور در مسابقات و برنامه های مختلف در رشته های گوناگون را در دستور کار خود دارد.

,

مدیرعامل فولاد بناب

مدیرعامل فولادبناب بررسی کرد: ورود میتال به فولاد ایران

folder_openاخبار
turned_in_not,
رکود صنعت فولاد و زنگ خطر تعطیلی بزرگ‌ترین تولیدکننده فولاد بخش خصوصی کشور با اشتغالزایی مستقیم یک هزار و ۷۰۰ نفر، دغدغه‌ای تکان‌دهنده در آذربایجان شرقی است؛ دغدغه‌ای که در سایه عقد یک قرارداد همکاری با میتال (غول فولاد جهان) به نقطه امید صنعت و تجارت این استان تبدیل شد. عقد این قرارداد صنعتی- تجاری…
اخذ گواهينامه سيستم مديريت يكپارچه (IMS) توسط مجتمع فولاد صنعت بناب

اخذ گواهینامه سیستم مدیریت یکپارچه توسط فولاد بناب

folder_openاخبار
turned_in_not,
مجتمع فولاد صنعت بناب موفق به اخذ سیستم مدیریت یکپارچه IMS از شرکت توف اینترسرت شد. به گزارش روابط عمومی مجتمع فولاد صنعت بناب،گواهینامه سیستم مدیدیریت یکپارچه (IMS) پس از طی مراحل اجرائی با همکاری و مشاوره شرکت کاراد و با انجام ممیزی توسط نمایندگان شرکت توف، توسط این مجتمع اخذ شد. شرکت TUV Inter…
فهرست