امضائ توافقنامه همکاری مجتمع فولاد صنعت بناب با اتحادیه صنف آهن فروشان کشور

مجتمع فولاد صنعت بناب و اتحادیه صنف آهن فروشان کشور در جهت تعامل بیشتر ، توفقنامه همکاری امضاء کردند .

این توافقنامه در جریان بازدید اعضاء اتحادیه آهن فروشان کشور از مجتمع فولاد صنعت بناب با هدف ایجاد تعامل و همکاری بیشنر فی مابین در جهت فروش محصولات این مجتمع امضاء شد .

   

مدیرعامل مجتمع فولاد صنعت بناب ایجاد تعامل بیشتر با اتحادیه صنف آهن فروشان ، کاهش هزینه حمل و تحویل در حداقل زمان را از اهداف این توافقنامه با رئیس اتحادیه آهن فروشان کشورخواند که این توافقنامه پس از مطالعات کارشناسی روی محصولات مجتمع فولاد صنعت بناب منعقد و به امضاء مسئولین این اتحادیه و این مجتمع رسید .

رئیس اتحادیه آهن فروشان کشور نیز در این مورد گفت : این توافقنامه به دنبال جلسه و بازدید از مجتمع فولاد صنعت بناب  با هدف تسریع در امر فروش به استان های آذربایجان شرقی ، آذربایجان غربی و اردبیل جهت ارائه محصولات این مجتمع مابین عاملین فروش این سه استان انجام شد .

  

مجتمع فولاد صنعت بناب با دارا بودن پیشرفته ترین تجهیزات و ابزار آلات آزمایشگاهی و همچنین جذب منابع انسانی متخصص، محصولات خود را بطور مستمر تحت کنترل قرار داده و در این ارتباط موفق به دریافت گواهینامه علامت استاندارد برای کلیه تولیدات خود از موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران  و گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ۲۰۰۸ –۹۰۰۱  ISO از شرکتDNV  نروژ شده است.

نتیجه‌ای پیدا نشد.

فهرست